JAVNI POZIV za uvid u spis predmeta

Zadarska županija

Grad Zadar

Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo

KLASA: UP/I-361-03/18-01/000083

URBROJ: 2198/01-5-18-0012

Zadar, 21.11.2018.

Predmet:  Javni poziv za uvid u spis predmeta

GRAD ZADAR, HR-23000 Zadar, Narodni trg 1

- dostavlja se

1. Pozivamo sve nasljednike iza smrti DRAGOMIRA FATIČIĆA koji polažu pravo vlasništva ili neko drugo stvarno pravo na k.č.691/4, 802/2, 802/4 k.o. Rava, te sve nasljednike iza smrti IVANICE MAVAR koji polažu pravo vlasništva ili neko drugo stvarno pravo na k.č.692/2 i 692/6 k.o. Zadar.

2. Pozivaju se i osobe: Antica Mejač (Anđelo), za koju je pokušana osobna dostava poziva koja se je vratila s naznakom „otputovao“, Ante Ćuća, za koga je pokušana osobna dostava poziva koja se je vratila s naznakom „nepoznat“, Mladen Mavar pok. Šimuna, za koga je pokušana osobna dostava poziva koja se je vratila s naznakom „nepoznat“, Vojmir Ćuća, za koga je pokušana osobna dostava poziva koja se vratila s naznakom „nepoznat“.

3. Osobe iz točke I i II, pozivaju se na uvid u spis predmeta u postupku izdavanja Građevinske dozvole za izgradnju mini-pretovarne stanice Rava, na dijelu katastarske čestice 692/1 k.o. Rava.

4. Uvid u spis predmeta može se izvršiti dana 11.12.2018 u 09:00 sati, na lokaciji – Pod bedemom 1A, Zadar.

5. Pozivu se može odazvati stranka osobno ili putem svoga opunomoćenika, a na uvid treba donjeti dokaz o svojstvu stranke u postupku. Građevinska dozvola može se izdati i ako se stranka ne odazove ovom pozivu.

6. Stranka koja se odazove pozivu nadležnoga upravnog tijela za uvid, dužna je dokazati da ima svojstvo stranke.