JAVNI POZIV za uvid u spis predmeta

Zadarska županija

Grad Zadar

Upravni odjel za prostorno uređenje

i graditeljstvo

KLASA: UP/I-361-03/18-01/45

URBROJ: 2198/01-5-18-2

Zadar, 06.04.2018.godine

Predmet:  Javni poziv za uvid u spis predmeta- građevinska dozvola investitori:

- Pajić Niko, Zadar, Grgura Budislavića 63, zastupan po Ani Mustać iz Zadra, Vukovarska 4F

Za stranke-neposredni susjedi:

1. Smirich Lia ud. Vladimira Bersa dr.

2. Smirich Gina ž.Severa Varde

3. Lissizza Attilia di Natale

4. Lissizza Giovanni di Natale

5. Lissizza Maria-Regina di Natale

6. Padelin Patricio dr.Per

7. Padelin Giuliano di Patrizio

8. Padelin Mario di Patrizio

9. Padelin Severo di Patrizio

10.Padelin Sergio di Patrizio

- dostavlja se

1. Pozivamo Vas na uvid u spis predmeta u postupku izdavanja građevinske dozvole

- Rekonstrukcija (nadogradnja) stambeno-poslovne građevine na k.č. 3904/2 k.o.Zadar u Zadru, Gradišćanskih hrvata 21

2. Uvid u spis predmeta može se izvršiti dana 23.04.2018.godine u 9:00 sati, u službenim prostorijama ovog Upravnog odjela Grada Zadra, u Zadru, Pod bedemom 1A, (na pijaci u zgradi Konzuma - prvi kat).

3. Pozivu se može odazvati stranka osobno ili putem svoga opunomoćenika, a na uvid treba donjeti dokaz o svojstvu stranke u postupku. Rješenje o uvjetima građenja može se izdati i ako se stranka ne odazove ovom pozivu.

4. Stranka koja se odazove pozivu nadležnoga upravnog tijela za uvid, dužna je dokazati da ima svojstvo stranke.