Javni poziv za uvid u spis predmeta

KLASA: 340-01/14-01/501

URBROJ: 2198/01-2-17-64

Zadar,  17. studenoga 2017. godine

Grad Zadar, kao tijelo nadležno za upravljanje nerazvrstanim cestama na svom području, na temelju odredbi članka 123.-133. Zakona o cestama (Narodne novine broj 84/1, 18/13, 22/13 i 54/13), Odluke o cestama na području velikih gradova koje prestaju biti razvrstane u javne ceste (Narodne novine broj 44/12) i Objašnjenja Središnjeg ureda Državne geodetske uprave, Klasa:932-01/12-02/182, Urbroj:541-03-1-12-28 od 24.listopada 2013.godine, objavljuje

Grad Zadar kao upravitelj nerazvrstanih cesta na svom području, i to:

• ulice Tina Ujevića
  • ulice Augusta Cesarca
  • ulice Marina Držića
  • ulice Augusta Šenoe
  • ulice Andrije Kačića Miošića

obavještava nositelje stvarnih prava na nekretninama, koje neposredno graniče sa zemljištem na kojem su izvedene ceste, o započinjanju postupka evidentiranja nerazvrstanih cesta, u okviru kojeg se izrađuje snimka izvedenog stanja nerazvrstanih cesta i geodetski elaborat izvedenog stanja.
Predstavnici Grada Zadra započet će s obilježavanjem granica zemljišta na kojem su izgrađene predmetne nerazvrstane ceste dana 20.studenoga 2017.godine uz stručnu pomoć ovlaštenog inženjera geodezije predstavnika tvrtke Geocad d.o.o.  iz Zadra, koji se brinu da lomne točke granica zemljišta budu ispravno stabilizirane i obilježene.

Nositelji stvarnih prava na zemljištu koje graniči sa zemljištem na kojem su izvedene spomenute nerazvrstane ceste mogu obaviti uvid u geodetske elaborate izvedenog stanja te zatražiti eventualna dodatna pojašnjenja dana 30.studenoga 2017.godine  od 09-12 sati, u prostorijama  Geo cad d.o.o. Zadar,  na adresi  Eugena Kvaternika, Zadar.

GRADONAČELNIK

Branko Dukić