Javni poziv za uvid u spis predmeta

Zadarska županija

Grad Zadar

Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog uređenja i građenja

KLASA: UP/I-350-05/17-01/000008

URBROJ: 2198/01-5-17-0002

Zadar, 28.04.2017.

Predmet:  Javni poziv za uvid u spis predmeta

Hrvatske ceste društvo s ograničenom odgovornošću, za upravljanje, građenje i održavanje državnih cesta , HR-10000 Zagreb, Vončinina 3

- dostavlja se

1. Pozivamo Vas na uvid u spis predmeta u postupku izdavanja izmjena i dopuna lokacijske dozvole za zahvat u prostoru infrastrukturne namjene, prometnog sustava cestovnog prometa - ispravak pogrešno označene granice obuhvata projekta, na katastarskim česticama rekonstrukcija raskrižja državne ceste D306 (Ulica Hrvatskog Sabora) sa ulicama Put Nina i Matije Gupca u Zadru k.o. Zadar (Zadar, ).
  2. Uvid u spis predmeta može se izvršiti dana 09.05. 2017. g. u 9 sati, na lokaciji  ovog tijela Pod bedemom  1 a, prostor  trgovačkog centra na  prvom katu  .
  3. Pozivu se može odazvati stranka osobno ili putem svoga opunomoćenika, a na uvid treba donjeti dokaz o svojstvu stranke u postupku. Izmjene i dopune lokacijske dozvole može se izdati i ako se stranka ne odazove ovom pozivu.
  4. Stranka koja se odazove pozivu nadležnoga upravnog tijela za uvid, dužna je dokazati da ima svojstvo stranke.

STRUČNA SURADNICA

Ankica Čolak, ing.građ.