Benedikt Nikpalj kod gradonačelnika
Sudionik Zimskih olimpijskih igara.

Gradonačelnik Branko Dukić primio je danas Benedikta Nikpalja, jedinog Zadranina koje je sudjelovao na Zimskim olimpijskim igrama u Koreji u bobu dvosjedu s Antoniom Zelićem. Nakon kratkog odmora u Zadru, Benedikt se vraća u Njemačku, gdje profesionalno igra američki nogomet u klubu Munich Cowboys, te radi kao kondicijski trener.
- Oduvijek mi je bila želja da odem na olimpijske igre i uložio sam četiri godine treninga bob da bih tu želju i ostvario, kazao je Nikpalj, koji kao sportaš i kineziolog svoju daljnju karijeru vidi u profesionalnom sportu i trenerskom poslu.
Gradonačelnik  mu je čestitao na uspjehu i zaželio da i dalje nastavi ostvarivati svoje, visoko postavljenje ciljeve, u sportu.