OBAVIJEST- u nedjelju, 15. srpnja 2018.god. - besplatan prijevoz autobusima od kolodvora do Poluotoka
Povodom odigravanja finalne utakmice Svjetskog nogometnog prvenstva Hrvatska - Francuska.

Povodom odigravanja finalne utakmice Svjetskog nogometnog prvenstva Hrvatska – Francuska i održavanja javnog prijenosa utakmice na Forumu, u nedjelju 15. srpnja 2018.god., tvrtka Liburnija osigurat će svim građanima i gostima grada besplatan prijevoz redovitim autobusnim linijama na relaciji Autobusni kolodvor - Poluotok već od 15 sati.

Na ovaj način Liburnija i gradska uprava žele potaknuti korištenje javnog prijevoza budući da će od 15 sati biti uspostavljena privremena regulacija prometa te će biti zatvoren ulaz vozilima u uži centar grada.