Gradonačelnik Dukić i pročelnici na Molatu, Ravi i Ižu
Projekti poticanja društvenih i gospodarskih aktivnosti na otocima.

Gradonačelnik Grada Zadra, Branko Dukić sa suradnicima, pročelnicima Ivicom Katićem, Robertinom Dujelom, Tomislavom Koronom i Darkom Kasapom, posjetio je zadarske otoke Molat, Ravu i Iž. Susreo se s otočanima i predstavnicima otočnih vijeća Mjesnih odbora Brgulje, Mala Rava i Veli Iž. Upoznao ih je s  projektima i aktivnostima koje  gradska uprava provodi i planira provesti u cilju unaprjeđenja komunalne i društvene infrastrukture te s projektima poticanja društvenih i gospodarskih aktivnosti na otocima.  U sklopu posjeta obavljen je nadzor na netom izvršenim radovima na sanaciji i uređenju mjesnih poljskih, šumskih i protupožarnih putova kao i uvođenje u posao ugovorenih izvođača radova na sanaciji objekata od društvenog I gospodarskog značaja za naše otočane.

Gradonačelnik Dukić i pročelnici na Molatu, Ravi i Ižu Gradonačelnik Dukić i pročelnici na Molatu, Ravi i Ižu Gradonačelnik Dukić i pročelnici na Molatu, Ravi i Ižu