Tadicionalan susret benediktiniki i gradonačelnika Grada Zadra
Povodom blagdana zaštitnice grada Zadra, sv. Stošije i imendana predstojnice samostana sv. Marije.

U  povodu blagdana nebeske  zaštitnice grada Zadra, sv. Stošije, gradonačelnik Branko Dukić  sa suradnicima, zamjenicima Antom Babićem i Jagodom Surać, te pročelnicima Radovanom Dunatovom, Dolores Grdović Kalmeta i Mirjanom Zubčić, posjetio je  časnu majku Anastaziju Čizmin i koludrice benediktinskog samostana sv. Marije u Zadru.

Gradonačelnik i suradnici donijeli su cvijeće i prigodne darove te čestitali poglavarici samostana imendan i blagdan sv. Stošije.