6. NOBI
Kazališna udruga IGRAJMO SE ZADAR

Kazališna udruga IGRAJMO SE ZADAR, udruga za djecu i mlade, prva je organizacija takvog sadržaja u Zadru. Nakon odigranih premijera svojih predstava: Čarobnjak iz Oza (Lucija Dovranić), Mi djeca s Kolodvora Zoo (Lucija Dovranić), Lažeš Melita (Matija Šango Šimurina), održat će se i 6. NOBI, svečana dodjela nagrada za najbolja glumačka  ostvarenja u 2019. godini.

Nagrade će biti dodijeljene 10. lipnja 2019.,  u Kazalištu lutaka Zadar. NOBI je manifestacija kojoj je cilj potaknuti umjetnički autorski rad polaznika, ali i daljnje razvijanje međunarodne suradnje.

Povjerenstvo koje čine Vjera Vidov (glumica), Anita Goreta (kostimografkinja) i Matija Šango Šimurina (dramska pedagoginja i predsjednica udruge Igrajmo se) dodijelit će nagrade, a nagrađene očekuje izlet u rujnu.

6. NOBI
Kazalište lutaka Zadar