Preskoči na sadržaj

Gradonačelnik obišao gradilište u Petrčanima i odlagalište "Diklo"

Gradonačelnik Kalmeta i suradnici u radnom obilasku terena.

24. godišnjica akcije "Maslenica" i oslobađanja Crnog

Gradonačelnik Kalmeta odao počast poginulim braniteljima povodom obljetnice oslobađanja Crnog.

Potpisan ugovor za izgradnju podvožnjaka ispod rulne staze zadarske zračne luke

Duljina zahvata je 444,36 m, a vrijednost radova iznosi cca 27 milijuna kuna ( bez PDV-a).

Potpredsjednica Vlade i ministrica gospodarstva Martina Dalić predstavila Akcijski plan za administrativno rasterećenje gospodarstva

Gradonačelnik Kalmeta upozorio na neprihvatljivu centralizaciju državnih institucija na štetu lokalne samouprave.

Gradonačelnik Kalmeta i župan Zrilić otvorili Međunarodni turnir u sjedećoj odbojci „Maslenica 93“

U dvorani na Višnjiku, povodom obilježavanja 24. godišnjice VRO "Maslenica '93".

Svečano proslavljena 24. obljetnica VRO Maslenica '93.

Veličanstvena pobjeda Hrvastke vojske u kojoj je oslobođeno zadarsko zaleđe i uspostavljena veza između sjevera i juga Hrvatske.